KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14814001

nr 1481 4001

Uno Stallarholm

(1894-1974), Sverige

Etsning, Liljeholmsbron. Signerad, numrerad 76/150. Bildmått: 19x63 cm, yttermått inklusive ram: 36x79 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:06:41

8/8 13:45:57 1      Vinnande bud

Uno Stallarholm

Läs mer om Uno Stallarholm